Nový klient

Podmínky akce "Nájem za 1Kč":

 • Uzavření nové smlouvy na pronájem volného nebytového prostoru dle aktuální nabídky.
 • Nájemné ve výši 1Kč se vztahuje na období prvních 3 měsíců, k ceně je nutno připočíst DPH dle platné legislativy a zálohy na služby.

… více informací žádejte u našich makléřů.

U nás získáte pronájem obchodních prostor i ostatních nemovitostí bez provizí a bez realitky. Jsme vlastníky všech nemovitostí.

Neplaťte zbytečné poplatky za realitní kanceláře. Ušetřete až 4 % z ceny Vašeho majetku. A navíc jsou tyto služby, stejně jako samotné zprostředkování pronájmu, pro zájemce zcela zdarma.

Z naší nabídky Vám můžeme nabídnout prostory pro kanceláře, sklady, komerční prostory, obchody, restaurace, bary, výdejní místa, e-shopy, atd.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Podnikání je značně riziková činnost, kde platí rčení, že risk může být zisk. Anebo taky ztráta. Úspěšné podnikání může být zdrojem velkých zisků – stačí ale malá chyba nebo nepřízeň osudu a všechno může být pryč. Všechna rizika samozřejmě eliminovat nelze, proti některým se však podnikatel může chránit s pomocí pojistných produktů. Riziku jako takovému sice pojištění nezabrání, zmírní však jeho finanční dopady. Naše společnost Vám pomůže díky zvýhodněným kompletům toto riziko snížit na minimum.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Projekt „Pronájem nebytového prostoru s bonusem“ Vám pomůže najít řešení. Můžete získat ke svému podnikání i kvalitní bydlení za mimořádně výhodných podmínek u největšího poskytovatele nájemního bydlení v ČR.

Principem projektu je propojení nabídky pronájmu obchodního prostoru a dostupného bydlení v místě podnikání.

Nově příchozím nájemcům, zapojeným do tohoto projektu, poskytneme bydlení ve formě pronájmu bytu za zvýhodněných podmínek. Zvýhodněnou nabídku mohou využít nejen noví, ale i stávající nájemci.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Internetová připojení do domů jsou realizována nejmodernějšími technologiemi na rádiových spojích nebo optických sítích. Každý klient získá instalaci a aktivaci zařízení pro příjem bezdrátového internetu. 

Výhody:

 • Agregace 1:1 bez omezení množství dat
 • Agregovaná, nesymetrická přenosová rychlost
 • Optická síť přivedena do sídla firmy s rychlostí 1 Gbit/s
 • WIFI síť pro zákazníky
 • Zajištění dostupnosti libovolného počtu IP adres na internetu dle potřeb zákazníka

 
Služba SLA

Poskytovatel garantuje zákazníkovi úroveň kvality poskytovaných služeb (SLA), kde tato úroveň zaručuje kvalitu poskytovaných služeb a servisní zásah do 1 pracovního dne.

… více informací žádejte u našich makléřů

Jedním z úkolů pojištění je zabezpečit Vás, Vaše podnikání a Vaše blízké pro případ nenadálé životní události. Množství rizik, která mohou ohrozit finanční stabilitu Vaší rodiny, je široké.

Není však nutné hned myslet na nejhorší. 

Jste-li provozovatelem obchodu, restaurace či penzionu nebo jste živnostníkem či jiným drobným podnikatelem, pojištění majetku a odpovědnosti je určeno právě Vám. Nabízí ideální kombinaci širokého krytí rizik a příznivé ceny.

V rámci pojistného programu si můžete například sjednat:

 • Pojištění movitých věcí
 • Pojištění vlastních i pronajatých nemovitostí
 • Pojištění odpovědnosti
 • Pojištění přerušení provozu

Posouzení, jaká konkrétní rizika by měla Vaše pojistná smlouva obsahovat a jak vysoká má být Vaše pojistná ochrana, je individuální. Optimální pojistnou ochranu Vám dokáže namodelovat námi doporučený finanční poradce po důkladné analýze Vaší současné situace a Vašich potřeb do budoucnosti.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Sídlo: Gregorova 2582/3
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava,
IČ: 05253268 DIČ: CZ699002915

Linka
840 114 115
PO - PÁ 7:00 - 18:00 hod.

e-mail: info@obchodni-prostory.cz

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.
zadat
poptávku